Zimní novinky od nás

V prosinci se uskutečnila pro nás poměrně významná událost – první společné vystoupení. Stalo se tak 13. prosince 2012 při příležitosti znovuotevření jezdecké haly na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně, kde Filip působí.

Filip s Bon Voyagem jsou již zkušení harcovníci, co se vystoupení týče. Pro mě to byl však zážitek zcela nový a přiznám se, že jsem se té myšlence poměrně dlouho bránila, protože veřejné vystupování není zrovna aktivita, kterou bych s oblibou vyhledávala. Nicméně nakonec jsem podlehla, přece jen jsem chtěla Bon Voyageovi zase dopřát potlesk publika, který má tak rád.

Naši čtveřici doplnil ryzák Ramoz, který se Filipem vystupoval podruhé – poprvé to bylo na Majálesu VFU v létě 2012. Ramoz patří naší věrné trénující Helence Enenkelové a za jeho zapůjčení ještě jednou děkujeme.

Ač jsme na nacvičení vystoupení měli jen pár dní za poměrně divokých okolností, s výsledkem jsme byli spokojeni. Bon Voyage s Ramozem byli zlatí a ačkoliv jim málem vypadly oči z důlků, když viděli halu nacpanou lidmi (možno vidět na videu ;)), byli stateční a nezradili nás.

Děkujeme Lauře za asistenci, Lucce K. za fotky a Lucce Š. za natočení videa:

Co se týče našich ostatních aktivit, jsou poměrně omezeny zimou, respektive světelnými podmínkami. Po práci jezdíme za koňmi už za tmy, takže se věnujeme spíše lehčí práci ze země a nebo jezdíme na louku. Filip s Bon Voyagem vždy zmizí bez sedla a bez uždění do noci a my s Gallardem pozvolna trénujeme s otěžemi. Už se nemůžeme dočkat jara! Gallardo se bude obsedat a i s Bonbonem za světla užijeme víc legrace. Už se to blíží!!!

Těšíme se taky na novou tréninkovou sezónu. Již 9.2. se opět chystáme do Čelčic na soustředění do JK Alika.

K.  

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Napsat komentář